KISAYOLLAR

 

 

Etkinlik Takvimi
Etkinlik Takvimi
Semazen Ekibi

Semazen Grubu 

SEMAZEN GÖSTERİSİ-SEMAZEN ORGANİZASYONU

Yüceldim döne döne, 

Umudum hep o güne.

Giderken o düğüne

Ersem Mevlana gibi

Semazen Fiyatları Düğün'de Semazen Grubu

      

Semazen Ekibi ile Özel Günlerinizi Daha Görkemli Kılın

Gelenekler kimimiz için çok önemlidir ve bunları yaşatmak için elimizden geleni yaparız. Düğünlerde bizim geleneklerimizdendir. En mutu, en özel ve en güzel günümüzü sevdiklerimizle geçirmek ve yeni bir hayata adım attığımız o günü sevdiklerimizle kutlayıp hatırlanır kılmak için düğün yaparız. Düğünlerde sanatçılar, şarkıcılar, eğlence ekipleri, dans ekipleri ve semazen ekibi gibi ekiplerle çalışarak düğünümüzde eğlenceli ve güzel anlar yaşamak ve misafirlerimize de güzel anlar yaşatmak isteriz.

Semazen Grubu 

semazen ekibi semazen gösterisi semazen fiyatları Semazen gösterisi fiyatları semazen Kiralık semazen grubu

Düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişanlarda, kına ve sözlerde, aile içi kutlamalarda, özel günlerde, kutlama ve organizasyonlarda semazen grubu çok etkileyici ve değişik gösteriler yaparak sizin için özel olan o günlerinizi çok özel kılabilir. Semazen ekibi bir kaç kişiden oluşan bir gruptur. Semazen ekiplerinin diğer gösteri ekiplerinden çok farklı, değişik ve bir o kadar da etkileyici bir kostümü vardır. Değişik şapkaları, kostümleri ve ayakkabılarıyla semazen ekipleri büyüleyici bir görüntü sergiler.

Bu büyüleyici görüntü konuklarınız içinde muhteşem bir görüntü olur ve konuklarınızın gözüne hitap ederek onlara çok özel bir seyir keyfi yaşatır.

Semazen Gösterisi


semazen kiralama semazen grubu kiralama semazen ilahi grubu

DİNİ VE İSLAMİ ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN SEMAZEN GRUBU DİNİ DÜĞÜN,İSLAMİ DÜĞÜN,SÜNNET DÜĞÜNÜ,KUTLU DOĞUM PROGRAMLARI VE BUNA BENZER TÜM ORGANİZASYONLARINIZA ÇAĞIRABİLİR VE SEMAZENLERİMİZİN SEMA GÖSTERİSİ İLE ORGANİZASYONLARINIZA MANEVİ ATMOSFER KATABİLİRSİNİZ..SEMAZENLERİMİZİN HER BİRİ ALANINDA UZMAN KİŞİLERDİR.

Semazen Gösterisi istanbul

semazen gösterisi semazenler

SEMAZEN SAYISINI SAHNE BÜYÜKLÜĞÜNE VE SİZİN TALEBİNİZE GÖRE BELİRLİYORUZ FAKAT BİLİNMELİDİR Kİ  EN AZ 2 SEMAZENLE YAPILAN ORGANİZASYONLAR DAHA ETKİLİ OLUYOR..

 

SEMAZEN GRUBU FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYIN..  0553 241 40 67

"semazen ekibi"

Okyanus dalgaları gibi açılan etekleri, yüreklere dokunan sessizlikleri, kulluğun acziyeti ile öne eğilmişlikleri, her hareketleri ile farklı anlamlar taşıyan ve döne döne aşka gelen semazenlerimizi mutlaka izlemelisiniz....

İlahi grubu semazen ekibi

     semazen fiyatları

İlahi grubumuz ve Tasavvuf grubumuz ile dini düğün, dini nişan, islami sünnet ve açılış organizasyonlarınızda Semazen grubu eşliğinde davetlilerinize unutamayacakları, maneviyat dolu, bitmesini istemeyeceğiniz anlar yaşatabilirsiniz.

"SEMAZENLERİMİZİN GÖSTERİLERİNİ MUTLAKA İZLEMELİSİNİZ"


             

 Daha fazla Video için buraya tıklayınız..

 

Ben yaşadıkça Kuran‘ın bendesiyim,

Ben Hz Muhammed Mustafa’nın yolunun tozuyum,

Biri benden bundan başkasını naklederse ondan şikayetçiyim ,

O sözden de şikayetçiyim..

Hz Mevlana Celaleddin-i Rumi 

semazen grubu gösterisi

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SEMAZEN ORGANİZASYON ŞİRKETİ ASIR ORGANİZASYON BÜNYESİNDE 100 DEN FAZLA SEMAZEN BULUNUYOR VE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ..

 

Mevlevîlik deyince ilk akla semazenler gelir... Siz de özel gün ve gecelerinizde semazen ekibimizin sergileyeceği görsel şölen ile misafirlerinize tadına doyulmaz dakikalar yaşatabilirsiniz...


semazen nerede bulunur

 

Semazen grubumuz hakkında daha fazla  bilgi almak için bizi arayın : 0553 241 40 67

Semazen ilahi grubu     Helal Lokmam     Salon Asır    Sünnet Organizsasyon